Старица ограбена во Карпош

На 11.06.2024 во 17:50 часот во СВР Скопје, Л.Ј.(75) од Скопје пријавила дека околу 16:15 часот на подрачјето на Карпош едно лице ѝ одзело личен накит.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

12.06.2024 - 22:17

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега