Стоилов за Заев: „Циркус"

Циркус. Ова е реакцијата на Столе Стоилов по денешната скандалозна изјава на премиерот Зоран Заев дека власта нема да ја урнат неколку криминалци, суетен новинар и како што рече педер.

Следеа лавина коментари, а Стоилов кажа се со еден емотикон.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2019 - 21:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега