Страшна несреќа го разбуди регионот: Од возилата нема ништо, телата ги ваделе пожарникари

Страшна несреќа се случи рано утрово во Србија каде дирекно се судрија комбе и автомобил, по што морале да интервенираат пожарникари.

За среќа повредените не се во животно загрижувачка состојба и се пренесени во болница.

Од возилата ги ваделе пожарникари, ќе се испитува несреќата.

 

 

 

09.11.2018 - 08:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега