Страшна несреќа вечерва во Пинтија - Имало и загинати

Тешка несреќа се случила вечерва во скопската населба Пинтија.

Како што е објавено на Ѕидот на сообраќајниот срам, се работи за страшна несреќа во која спорд очевидци има и загинати.

Засега нема детали, се очекуваат информации.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.06.2019 - 22:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега