Страшна несреќа во Скопје - Возило се заби во жардињери

Страшна сообраќајна несреќа се случила вчера на булеварот Јане Сандански во Скопје.

Возило со скопски регистерски таблици на Булеварот „Јане Сандански“ изгубило контрола, при што удрило во жардињери, јавува Слободен печат.

Неофицијално станува збор за жена возач која се здобила со повреди, при што е пренесена на скопски клиники.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2020 - 09:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега