Страшна сообраќајна несреќа на „Водњанска“

Тешка сообраќајна насреќа синоќа се случила на „Водњанска“ во Скопје. Засега нема информации за евентуални жртви и повредени.

На фотографиите објавени на социјалните мрежи Фејсбук може да се дека види двата автомобили се наоѓаат на различни страни од коловозот на булеварот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.08.2020 - 09:32
Фото: 
Фејсбук

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега