Струмичанец се обиела да силува девојка- ја нападнал и допирал

СВР Струмица поднесе кривична пријава против С.Р.(37) од Струмица, поради постоење основи на сомнение за обид за силување.

„На 17.11.2019 околу 04.05 часот на ул.„Кукушка“ во Струмица, пријавениот нападнал и допирал 29 - годишна девојка од Струмица. Набргу потоа, тој бил пронајден и приведен во полициска станица“ соопштуваат од полиција.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.11.2019 - 16:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега