„Таа е моја“- Аца Лукас ѝ дозволи на сопругата сама да го прослави роденденот

Соња Вуксановиќ го прослави својот роденден со пријателите во интимна прослава, а колку заносно изгледа се пофали нејзиниот сопруг.

Соња одбрала бела тоалета, а Лукас ѝ препорачал:

 -„Она е се што една жена треба да биде. Таа е моја. Среќен роденден Соња.“ 
 

 

 

19.03.2017 - 15:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега