Tаа го галеше трудничкиот стомак, а тој снимаше: Слаткар не одолеа и ја покажа бремената сопруга

Популарниот рапер Марко Маринковиќ - Слаткар и неговата сопруга, Сања Николиќ го очекуваат своето прво дете. 

На социјалните мрежи Сања ретко споделува фотографии од нејзиниот изглед во бременоста, но затоа пак Слаткар и не издржа и објави видео на кое се гледа дека е возбуден за новата животна улога која го очекува. 

Додека таа си го галеше стомачето, тој го сними тоа со камерата од мобилниот и снимката ја објави на Инстаграм.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.03.2020 - 13:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега