Тајсон: На луѓе им давав пари за да правам оргии со нивните мајки и сестри

Мајк Тајсон, некогашниот светски шампиони во боксерска тешка категорија уште еднаш го шокираше светот.

Тој во својот подкаст „American confessed“ откри нови детали од својот бурен живот.

-Со парите бев како животно кога бев млад. Им давав пари на сите. Бев сам на сите нивни забави и правев оргии со нивните мајки, сестри... Беше лудо, а јас бев уште полуд, дури не бев ниту свесен колку сум болен. Купував автомобили на многу „лесни“ девојки. Немав контрола ниту со пиењето, ниту со храната. Имав односи со многу жени. Сега гледам да живеам што е можно помирно и да бидам здрав и морален човек. Кога ќе пголеднам како некогаш живеев сфаќам дека немав емотивни, туку морални проблеми, раскажува Тајсон.

25.03.2020 - 21:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега