Таткото на Дарко Лазиќ распали по поранешната снаа

Таткото на Дарко Лазиќ за прв пат по несреќата на неговиот син се огласи за српскиот Курир и распали по снаата Ана Севиќ.

- Таа е жена зло, ја толеиравме поради синот, но толеранцијата многу не чинеше. Таа го изневеруваше и е многу опасна жена, вели таткото на Дарко, Милан Лазиќ.

Додава дека Дарко веќе не е во животно загрозувачка состојба, но има вештачки колк и болки.

 

 

 

19.11.2018 - 20:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега