Тажна слика покажува што остави ураганот зад себе: Папагалчиња бараат спас

Прес ТВ денес објави фотографија на која два папагали кои во налетот на ураганот Ирма во Мајами, побарале спас на ивицата од прозор на 22 спрат во хотел во Мајами.

Навистина тажна слика.

 

 

 

11.09.2017 - 14:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега