Телото на професорката Тројачанец го нашле кучиња трагачи

 

Професорката од Скопје, Снежана Тројачанец, денеска беше пронајдена мртва во Вардар.

Нејзиниот сопруг за Фокус скршен од болка телефонски изјавил дека се случило она од кое најмногу се плашеле, откако таа еден месец се лечела од депресија.

Сопругот на професорката открил и дека неа ја пронашле кучиња трагачи.

Потрагата по неа траешпе два дена.

 

 

 

06.12.2017 - 19:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа