Температурите пред полноќ - Не чека студена ноќ

Ова се температурите пред полноќ низ Македонија.

Пред нас е студена вечер.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.12.2019 - 23:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега