Температурите пред полноќ низ Македонија

Ова се температурите прд полноќ низ Македонија.

 

Утре не очекува сончев ден.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.10.2019 - 23:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега