Тепачка пред ресторан во Скопје: Маж нападнат од неколку лица

 

Во Секторот за внатрешни работи Скопје, вчера во 02:40 часот 38-годишниот О.С. од село Стајковци, скопско, пријавил дека истиот ден околу 02:00 часот пред угостителски објект во село Стајковци, по претходна вербална расправија, бил физички нападнат од 35-годишниот Г.Н. и уште неколку други лица.

Полициски службеници излегле на местото и го затекнале Г.Н. и против него e поднесен соодветен поднесок, а се преземаат и мерки за целосно расчистување на случајот.

 

 

 

19.11.2018 - 14:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега