Тепачка во основно училиште во Скопје

 

Малолетно момче било нападнато во основно училиште во Скопје, информира МВР.

„Вчера во 17:00 часот во СВР Скопје, 44-годишниот С.С.од Скопје пријавил дека околу 10:00 часот во основно училиште во населба Кисела Вода, неговиот малолетен син бил физички нападнат од друг малолетник. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот“, соопштуваат од МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.10.2019 - 16:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега