Тешка сообраќајка попладнево: Автомобил превртен пред Коњари

Страшна сообраќајна несреќа се случила на автопатот Штип- Скопје, пред селото Коњари, објави Слободен печат. 


Засега се очекуваат информации од МВР за детали за несреќата. 

Очевидци за Слободен печат изјавиле дека повредените се неконтактибилни.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.05.2021 - 17:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега