Тешка сообраќајна несреќа со мотори кај Градежен факултет во Скопје

Тешка сообраќајна несреќа се случила во моментов кај Градежниот фкултет во Скопје, објави Курир.

Како што информираат од порталот, два мотори се удриле еден во друг.

Екипи на МВР веднаш излегле на местото на настанот да извршат увид. Информации за загинати или повредени се уште нема.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.10.2019 - 17:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега