Тешко дека ќе погодите: Која е тетката (47), а која е внуката (27)? (ФОТО)

Софија Вергара (47) и во петата деценија од животот важи за една од најубавите актерки во Холивуд, а тоа го потврди и со фотографијата објавена на својот инстаграм-профил.

На споменатата фотографија, Вергара позира со својата 20 години помлада внука, а во преден план се нивните „заднини“.

А дали можете да одредите која од двете дами е внуката, а која тетката, проценете сами:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.04.2020 - 23:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега