Тинејџерка од Украина ја продава невиноста- почетната цена е огромна

Тинејџерка од Украина објавила оглас за продавање на невиноста, почетната цена е огромна.

19- годишната Кача навела дека нема да прифати ниту една понуда пониска од понудената почетна цена.

На еден сајт за бизнис придружба се појавила понуда од тинејџерка од Украина, која планира својата невиност да му ја продаде на оној кој ќе понуди најмногу пари.

Екатерина која на овој сајт „работи“ под прекарот Кача приложила и потврда од доктор и навела дека својата невиност нема да ја продаде за помалку од 100 000 евра.

Во видеото  со понудата Кача навела дека парите планира да ги употреби за патувања и „луксузен начин на живот“. на живот“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.12.2019 - 12:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега