Тони Михајловски: Заев ќе треба да се почека да се стигне колку се надмина себе си

Ќе треба да се почека да се стигне колку се надмина себе си. Ова вечерва го напиша македонскиот актер Тони Михајловски по скандалозната изјава на Заев.

 

За потсетување, Заев за случајот Рекет  рече дека нема да дозволи еден педер, суетен новинар и криминалци да ја урнат власта.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2019 - 21:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега