Трагедија во Македонија: Пронајдено починато лице

Во близина на Шумското складиште кај село Миравци, вчера било пронајдено тело на починато лице, соопшти денеска СВР Струмица.

Лекар од Итната медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство.

Eкипа од полициската станица во Гевгелија констатирала дека се работи за 55-годишниот Н.С. од село Давидово.

По наредба на јавен обвинител телото било предадено на обдукција. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.12.2019 - 17:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега