Три хороскопски знаци кои се чисто зло: Нема да им биде жал да ве повредат

Три хороскопски знаци  со своето искрено мислење со сигурност ќе ве повредат.

Бик

Биковите се многу искрени. Тие не сакаат кога некој ги лаже, не веруваат во заобиколување, па може и да ви изнакажат се оддеднаш па макар тоа и да ве расплаче.

Стрелец

Стрелците не размислуваат дали ќе повредат некој, туку сметаат дека таа информација треба да допре до личноста која треба да ја чуе. Тие сметаат дека ви прават услуга без оглед на тоа на кој начин ќе ви соопштат.

Близнаци

Близнаците се егоистични и злобни. Често се радуваат кога другите имаат грижи, може да ви кажат и работи кои не се толку важни само со цел да ве растажат.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.11.2019 - 14:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега