Уапсен Бугарин пред ресторан во Скопје

На 14 декември 2019 во 1:40 часот пред угостителски објект на ул. „Пролет“ во Скопје поради нарушување на јавниот ред и мир од слобода бил лишен 40-годишниот Т.Т. од Република Бугарија, кој бил во алкохолизирана состојба.

Тој бил предаден на полициски службеници од Полициска станица Центар за понатамошна постапка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.12.2019 - 11:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега