Уапсен тетовец- полицијата пронајде кокаин

Тетовец приведен откако полицијата пронашка кокаин кај него.

- Вчера околу 13.40 часот полициски службеници на СВР Тетово, на улица „Илинденска“ во Тетово, го привеле Т.Р.(36) од село Мала Речица, тетовско, кај кого бил пронајден кокаин.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.09.2019 - 16:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега