Утринава самоубиство во Охрид- младо момче скокнало од тераса?

Младо момче утринава си го одзеде животот во Охрид, пренесува „Курир“.

Според информациите трагедијата се случила на улицата „Гоце Делчев“ во Охрид.

Неофицијално, момчето на возраст од околу 24 години се самоубило скокајќи од тераса.

Од охридската полиција за Курир потврдуваат дека имаат пријава за починато лице, но повеќе детали засега не се откриваат. Увид во тек.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.05.2021 - 09:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега