Ужас во Белград: Маж се самоуби пред Парламентот, лежи во локви крв

Вистински хорор се случи вечерва во Белград, пред Парламентот во Србија, каде маж си пукал во главата.

Засега неидентификуваниот маж на возраст од 50. години си пукал во главата со пиштол, пред Собранието, пренесе српскиот портал Курир.

Според деталите, тој си пукал во устата, а засега не се знае ни причината за самоубиството, ниту пак идентитетот на мажот кој решил да си го одземе животот.

Итната помош можела само да констатира смрт.

Се очекуваат детали.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.01.2020 - 19:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега