Ужас во Прилеп: Соседот и ја силувал 10-годишната внука

Десетгодишно девојче било силувано во Прилеп од страна на соседот.

Според информации на МВР, вчера во 20:15 во Полициската станица Прилеп, 45-годишна жена од Прилеп пријавила дека истиот ден околу 20.00 часот нивниот сосед М.У. извршил полови дејствија врз нејзината 10-годишна внука. М.У. е приведен во полициска станица. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот. 

 

 

 

 

11.10.2018 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега