Ужас во Скопје: Малолетници силувале дете

Мајка од Скопје се јавила во полиција и пријавила дека тројца малолетници и го силувале малолетниот син.

МВР информира дека во 09.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје  пријавила дека во август 2019 година тројца малолетници извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.10.2019 - 15:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега