Ужас во Скопје: Маж силувал куче на кеј

Минатата недела среде бел ден се случил хорор во Скопје, кај Ќерамидница. Било мачено и силувано куче на кеј од страна на лице на возраст од 25- 30 години. Лицето по монструозното изживување врз кучето влегло во едно од куќарките.

За настанот да биде потрагичен, сведоци биле повеќе лица кои седеле на клупите од страната на Аеродром.

За жал, ова не е прв ваков случај со изживување врз животни.

 
 
13.10.2016 - 11:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега