Вчерашниот земјотрес низ видеа - паника во трговските центри

^ Во неименуван супермаркет

^ Постземјотресно

^ За време пробата на оркестарот ФАМЕС во МРТВ, во кој учествуваат и странски музичари

^ Во Голд Хипермаркет

^ На ескалатор во еден од трговските центри, за инат на сеизмолозите

^ Снимка од извесно „студио Цеци“

^ Непосредно по земјотресот, во Шутка

 
 
12.09.2016 - 10:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега