Веќе падна мрак - Сеуште има невреме во Македонија

Невреме и понатаму беснее во Македонија.

Ова се температурите низ Македонија и состојбата во моментов.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.06.2019 - 20:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега