Вереницата на Роналдо се пофали со луксузот во кој живее, сите гледаа во чантата која вреди цело богатство (ФОТО)

Георгина на Инстаграм се пофали со фотографија пред хеликоптерот , со кој се вратила од аеродромот по одморото во Грција , каде беше семејството на фудбалската ѕвезда.

Георгина позира во црн комплет , во кој се истакна нејзината совршена линија. Но , веднаш во очи падна еден детаљпоставен на пистата до нејзините нозе, со кој се гледа во каков луксуз живее вереницата на Роналдо.

Станува збор за торбата од најновата колекција на дизајнерот Виргил Аблох , кој работи за модната куќа Луј Витон, една таква торба чини 6 000 евра.

 
 
 
View this post on Instagram

@fashionnova jumpsuit

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Jun 19, 2019 at 3:26am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.06.2019 - 14:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега