Вереницата на Роналдо „секси домаќинка“- Објави фотографија во танга и ги распамети мажите

Вереницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез покажа дека е одлична домаќинка и дека не и е потребна помош.

Таа во својот дом простираше облека, но еден детаљ ги распамети мажите.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Paños al aire @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on May 1, 2020 at 4:20am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.05.2020 - 09:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега