Весникот тврди: Трамп ја изневерил бремената Меланија со оваа жена

 

Во петокот "Вол стрит џурнал" објави скандалозна вест за Доналд Трамп. Тие го пренесоа сведоштвото на Сторми Данијелс која е порно ѕвезда.

Имено, весникот напиша дека адвокатот на Трамп понудил 130.000 долари на порно-актерката да молчи за тоа што се случило со Доналд.

Гласините се дека тој со неа бил во хотелска соба и дека ја изневерил бремената Меланија.

Таа тврдела дека тој ја бркал по хотелската соба облечен само по гаќи.

 

 

 

 

13.01.2018 - 14:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа