ВИДЕО: Ана Ивановиќ позираше целосно гола за познатиот фотограф

Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ на терен пленеше со грациозност, изглед и тениски умешности.

Освојуваше престижни турнири, беше најдобра на светот, а се памети и кога поради другата страна на јавната работа, ја фотографираше познатиот Џон Русо.

Познатиот фотограф не е причината поради која се крена голема фама, туку тоа што Ивановиќ првпат и единствен пат позираше целосно гола. Погледнете видео од нивната соработка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2020 - 21:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега