ВИДЕО: Анастасија Ражнатовиќ облече венчаница пред свадбата на својот брат

Анастасија Ражнатовиќ се прошета во венчаница 5 денови пред свадбата на деценијата, кога нејзиниот брат Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ ќе се заколнат на вечна љубов.

Имено, пејачката облекла венчаница на една ревија во Црна Гора, а сите биле воодушевени како ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ блеснала во гламурозен фустан.

Меѓутоа, многумина ги изненадило овој потег со оглед на тоа дека сите погледи се вперени кон нејзината снаа Богдана, која се мажи за неколку денови.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.11.2019 - 11:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега