ВИДЕО: „Бобане, Бобане, помести го своето БМВ“ - хит снимка која засмеа многумина на интернет

На друштвените мрежи почна да кружи видео снимка од веселба во Србија, која стана апсолутен хит.

Еден од домаќините на веселбата го повика гостинот по име Бобан да го помести својот автомобил затоа што дошла полиција, а потоа пејачот отишол да го повика Бобан и ја искористил можноста да запее.

Тој за секунда компонирал и запеал песна, која добила назив „Бобане, Бобане, помсети го своето бе-ем-ве“

Гостите иако првпат ја слушнале песната,се „заразиле“ со ритамот, па заиграле.

Погледнете:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.07.2019 - 20:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега