ВИДЕО: Цеца без шминка и во бањарка - таа ѝ правеше друштво во кревет

Светлана Цеца Ражнатовиќ ги воодушеви своите фанови со кратка снимка на која е без шминка. Пејачката покажа како ужива дома, па испрати и бакнежи. Но, не беше сама.

Друштво ѝ правеше нејзината ќерка Анастасија.

Во бањарка, врзана коса и без грам шминка гордо покажа како изгледа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.02.2020 - 10:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега