ВИДЕО: Цеца го покажа бујното деколте на плажа во Грција

Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива во Грција, а како таму си поминува и во што влегла во море, е тема на која фановите не престануваат да пишуваат.

Имено пејачката објави видеа на кои им испраќа бакнежи на своите фанови.

Погледнете:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.07.2019 - 21:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега