ВИДЕО: Цеца пристигна во Грција - пејачката ќе пее на роденденот на Огњен Врањеш

Светлана Цеца Ражнатовиќ ќе пее на роденденот на Огњен Врањеш, а дека пристигнала во Грција веднаш се пофали на Инстаграм.

Огњен отсекогаш сакал таа да му пее на роденден, но никогаш претходно не се укажала можност за тоа. Условите за нејзиното доаѓање ги договорил со менаџерите и таа во Атина пристигнала со комплетен тим од музичари, како и со својот фризер.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.10.2019 - 19:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега