ВИДЕО: Цеца се раскопча - заведува со бујното деколте, се сними од секој агол

Светлана Цеца Ражнатовиќ ги воодушевила следбениците со снимка на која изгледа брутално добро.

Пејачката пред настап објавила видео во заводлива комбинација, а во прв план биле нејзините бујни гради.

Цеца снимката ја објавила на Инстаграм и собрала бројни пофалби за изгледот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.12.2019 - 11:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега