ВИДЕО: Цеца со провокативно деколте го најавува концертот

Најголемата фолк пејачка на балканот Цеца Ражњатовиќ ја почна кампањата за нејзиниот долоочекуван концерт кој е планиран да се одржи на 28 јуни во Ушче.

 

Токму така и ќе се вика концертот „Ушче2-Повик“. Цеца повикот за концертот го најави во тесен фустан истакнувајќи го деколтето.  Српската пејачка очекува овој концерт да биде реприза од спектаклот кој го направи во 2006 година, иако и покрај се признава дека тешко е да се повтори настапот од пред седум години. 

 

 

ВИДЕО: X exklusive

најчитано сега