ВИДЕО: Чаир за време на полицискиот час - се шеташе на улица, па почна да се крие од полицијата

На инстаграм профилот на ,,Navalica” се појави видео кое според коментарите е снимено од балкон во Чаир. На снимката се гледа како лице бега од полицијата бидејќи го има прекршено полицискиот час кој е со времетраење од 21:00-06:00. Вчера беше првиот ден од спроведување на истиот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.03.2020 - 10:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега