ВИДЕО: Дара Бубамара топ тема во Англија - вакви нереални гради нема ни на филм

Српската пејачка Дара Бубамара овие денови е во центарот на вниманието дури и во британските медиуми кои пишуваат дека српската пејачка користи премногу фотошоп на себе.

Имено како што пременува британскиот весник „Дејли Стар“ Дара Бубамара се најде на удар на социјалните мрежи откако фановите ја обвинија за користење на фотошоп за да си ги зголеми двојно своите гради.59am PDT

Тие за пример ја зедоа последната нејзина фотографија на која џиновските гради изгледаат нереално, додека англиската публика беше уверена во глетката таа исто така и се придружи на балканската која со денови се шегува на сметка на пејачката.

Дел од Англичаните пишуваат и дека вакви нереални гради нема ниту во филмовите за возрасни.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.10.2019 - 23:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега