ВИДЕО: Дејвид Бекам открива како се вљубил во Викторија

Во видео-снимка која Викторија Бекам ја сподели на Инстаграм нејзиниот сопруг Дејвид открива како се вљубил во неа.

-Поради што се вљуби во Викторија?, некој во позадина го прашува Дејвид, на што тој одговори: „Не можам да издвојам една работа, поради целиот пакет. Едноставно се вљубив“, вели фудбалерот.

Во коментарите од видеото Дејвид се пошегува на своја сметка, односно за облеката која ја носел, прашувајќи ја Викторија како му дозволила така да се облече.

 
 
 
View this post on Instagram

So sweet! I love u @davidbeckham x

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Feb 24, 2020 at 4:33am PST

27.02.2020 - 22:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега