ВИДЕО: Девојката од спотот на „Деспасто“ објави жешко видео

Се сеќавате ли на презгодната девојката од спотот на „Деспасито“ кој стана светски хит.

Некогашната Мис универзум Зулејка Ривера на Инстаграм објави жешко видео во костим за капење на плажа.

Имено таа изведе краток танц и ги избезуми своите фанови.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Pásala bien, no es difícil.

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on Jan 17, 2020 at 12:54pm PST

 
 
 
View this post on Instagram

India Taina, negra Africana Hair&Makeup: @sousa_mh Bathing suit: @gianninaazar

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on Jan 17, 2020 at 3:50pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2020 - 12:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега