(ВИДЕО) Драма со автобус на ЈСП: Чадеше во движење - „Ако е ваков бесплатниот, фала, не треба“

На социјалните мрежи се објави видео на кое се гледа дека еден од автобусите на ЈСП во движење чадеше...., па граните си прокоментираа „Ако е ваков бесплатниот, фала, не треба“.

23.02.2024 - 12:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега