Видео: Ечи македонската химна пред Собранието

Македонската химна ечи пред македонското Собрание вечерва на протестите. 

Погледнете што се случува:

 

 

 

 

13.06.2018 - 21:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега